Najlepszy sprzęt – wiarygodne badania

laboratory-3827738_1280.jpg

W trosce o dostarczanie Państwu usług jak najwyższej jakości nieustannie dbamy o to, by rozbudowywać swoje zaplecze technologiczne.
Wiemy, że jedynie innowacyjne narzędzia, podążające za bieżącymi standardami rynkowymi, mogą dać wiarygodne wyniki analizy, co jest celem każdego badania mikrobiologicznego.

Nasze laboratorium wyposażone jest zarówno w najnowocześniejsze testy mikrobiologiczne, jak i w zaawansowane urządzenia badawcze. Wiemy, że świat odkryć z dziedziny mikrobiologii zmienia się w mgnieniu oka, dlatego nieustannie trzymamy rękę na pulsie, dostosowując wyposażenie naszego laboratorium do bieżących trendów w świecie nauki. 

Szczegółowa kontrola
w trosce o najwyższą jakość

Szczególną wagę przykładamy do tego, by wszystkie wykorzystywane przez nas urządzenia były zgodne z międzynarodowymi przepisami związanymi z kontrolą czystości mikrobiologicznej. Wykorzystywany przez nas sprzęt poddajemy kalibracji, legalizacji i kwalifikacji. Czuwamy też nad tym, by był on aktualizowany i dopasowany do bieżących standardów rynkowych. Wszystko po to, by mieć pewność, że przeprowadzane przez nas analizy są w 100% rzetelne i wiarygodne.

Sprawdzeni producenci
gwarancją jakości sprzętu

Korzystamy ze sprzętu jedynie sprawdzonych firm, będących światowymi liderami w zakresie wytwarzania narzędzi do badań mikrobiologicznych. Wszyscy nasi dostawcy spełniają kryteria instytucji certyfikujących, co poświadczone jest odpowiednimi atestami uprawniającymi ich do produkcji sprzętu przeznaczonego do rozmaitych prac badawczych z dziedziny mikrobiologii.